Atrakcje

Pobierz plan w PDF: Genshin Meet Plan Atrakcji.pdf

Atrakcje całodniowe

Daily Quests

Na meecie możecie odwiedzić stoisko Project Genshin z wyjątkowymi artami, zrobić sobie zdjęcie z ulubionym standem Itto - Miss Hiną, zdobyć pamiątkę po wykonaniu daily questów oraz dowiedzieć się więcej o ich inicjatywie! 

Chest Hunt
Podczas Krakowskiego Genshin Meeta będzie trwać gra "Polowanie na Skrzynki". Na terenie imprezy ukryte zostaną skrzynie. Uczestnicy będą mogli znajdować je lub otrzymywać je za wykonywanie zadań i rozwiązywanie zagadek. Pełny zestaw zasad oraz mapa terenu gry będzie zaprezentowana na terenie imprezy.
Najlepsi z poszukiwaczy zostaną nagrodzeni~! 

Wystawa FanArtów
Na imprezie Genshin Meet odbędzie się wystawa Waszych fanartów. Będą one dostępne do oglądania przez cały czas trwania meeta. Chcecie pokazać wasze zdolności, wasze ulubione prace i miłość do postaci? To idealny sposób! 

Wystawa Figurek

MONDSTADT - sala główna

Pokaz makijażu cosplayowego
10:00 - 11:00 

Gusia @makeup_in_flowers
Przyjdź i zobacz jak wykonać profesjonalny makijaż do sesji i na scenę! Dowiedz się o kosmetykach i trokach używanych w telewizji i na planie. 

Genshin po polsku
12:00 - 13:00

Studio Teydub
Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wygląda podkładanie do głosu do gry, to ten panel jest właśnie dla Was. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zgłębić tajniki tłumaczeń, dowiedzieć się czegoś o aktorstwie i zobaczyć z czym się je montaż! Przed Wami dwie godziny ciężkiej pracy dobrej zabawy!

Spotkanie z gościem - Srympakt
14:00 - 15:00

Srympakt
Przywitajmy naszego gościa, Osobę tworząca obrazki i komiksy humorystyczne i parodiujące bohaterów i świat Genshina. podczas spotkania poznacie jej historię. tajniki warsztatu oraz dowiecie się dlaczego nie przepada za Kaeyą. 

I ty możesz zostać Podróżnikiem! - warsztaty dubbingowe
15:00 - 16:00

Studio Teydub
Jeżeli chcesz poznać tajniki nagrywania głosu oraz spróbować własnych sił w nagrywaniu kwestii Twoich ulubionych postaci z Genshina - to właśnie warsztaty dla Ciebie! Pod czujnym okiem aktorów naszego studia będziesz mógł dowiedzieć się jak nagrywać dubbing i przetestować swoje możliwości!

Panel Cosplay i Występy
16:00 - 17:00

Kohorta
Panel o tym jak stworzyć dobrą prezentacje z perspektywy osoby biorącej udział w Polskich i międzynarodowych konkursach, członka jury jak i widza. Na koniec zobaczymy prezentacje przygotowane przez cosplayerów. Będzie również okazja by samemu, bez wcześniejszych zapisów, oswoić się ze sceną podczas "wolnych występów".

Jak zrobić sesję zdjęciową i być zadowolonym: Podstawy fotografii
17:00 - 19:00

Adi / "Artisan's Photos"
Chcesz zrobić ładne zdjęcia, ale nie wiesz od czego zacząć? A może masz ładny strój, ale nie wiesz jak się pozuje? Albo masz kilka pytań? Pomogę! Najpierw prelekcja "od zera" o podstawach fotografii i jak ogarnąć sesję by zakończyła się niezłymi zdjeciami. Potem praktyka - fotografujący dostaną aparat i światło, modelki wsparcie, i focimy!

Wielkie wishowanie,  rozdanie nagród, wspólne zdjecie, Oficjalne zakończenie meeta
19.00-20.00

SUMERU - sala panelowa

Czy ten statek w ogóle popłynie? O shipach w Genshinie słów kilka
11.00-13.00

Duo
Zhongchi? Kaeluc? Xiaoven? Eimiko? Beiguang? Chilumi? A może Chennett, Amther albo Songbird? Genshin oferuje mnóstwo możliwości łączenia bohaterów w pary, mniej lub bardziej osadzone w kanonie. Zabiorę Was w podróż po genshinowych shipach, zarówno tych popularniejszych jak i zupełnie 

obskurnych, a potem wspólnie zastanowimy się, jakie mają oparcie w kanonie i czy łączenie niektórych bohaterów w ogóle ma sens.

Sekretne dokumenty z zimowej krainy, czyli panel dyskusyjny o Fatui
13.00-15.00

Ari
Tajne spotkanie badaczy największej organizacji w całym Teyvacie poprowadzone przez researcherkę Arlette. Omawiane zostaną najtajniejsze dokumenty zebrane w wielu miastach i informacje zdobyte od wszelakich informatorów przez rok. Tu usłyszycie historię miłosną sprzed setek lat czy dowiecie się 

co ma wspólnego pierwszy fatuus z Rhinedottir, twórcą Albedo.

Jak budować Ganyu i całą resztę? – panel o rozwijaniu postaci
15.00-16.00

Oleyan
Słuchajcie, wiem jak się czujecie. Chcielibyście mieć dumne 12-3 na Spiralu, 600 primogemów w kieszeni oraz satysfakcję z robienia ładnych cyferek po walnięciu temu churlakowi po raz kolejny. Albo może dopiero zaczynacie przygodę w Teyvat i czujecie się zagubieni w systemach, artefaktach, materiałach itp.? Jeśli jesteście jedną z tych osób - przyjdźcie na panel. 

Opowiem na nim jak poprawnie rozwinąć postać niezależnie od waszego poziomu AR oraz odpowiem na wszelkie pytania dotyczące rozwijania Ganyu. No dobra, innych bohaterów również.

Co zrobić by się w walce nie narobić? Prelekcja o budowaniu drużyny
16.00-17.00

Sam
Tyle postaci do wyboru, a w teamie tylko 4 sloty – i jak to rozplanować, żeby drużyna miała ręce i nogi? Albo raczej: DPS-a i supporty? Na tej prelekcji poznamy podstawowe zasady budowania własnego teamu, zobaczymy jakie są role w drużynie i jak dobierać do siebie postaci.

Konkurs: Zgadnij co to za postać?
17.00-18.00

Wystarczy Ci tylko kawałek buta, vision, albo oko i już wiesz kogo przedstawia obrazek? Rozpoznasz, która postać ma taką kwestie gdy atakuje? To jest konkurs dla Ciebie!  “nie”? I tak przyjdź! Zawsze można liczyć na szczęście ;)

Teorie spiskowe Teyvatu - panel dyskusyjny
18.00-19.00

Czym jest ten symbol? Kim naprawdę jest Nieznana Bogini? Co w sekrecie 

przekazuje ten losowy NPC stojący tam w rogu? Na panelu będziemy wspólnie opowiadać i dyskutować o ciekawych teoriach i domysłach.

INAZUMA- art room

Konkurs: Genshin Art Challenge - losuj-rysuj
11.00-12.00

Chie i Cookie
Wyobrażałeś sobie kiedyś, jak wyglądałaby Yae w Angel's Share, sącząca drinki z Ventim? Albo co by się stało, gdyby ktoś zmusił Sarę do randkowania z Kaeyą? Jeśli nie - nic straconego, ten challenge jest ku temu idealną okazją! 

Ostrzeżenie dla fandomowych purystów - poziom absurdu może sięgnąć zenitu!

Fotografia Cosplayowa - Jak robić zdjęcia i nie zwariować
13.00-15.00

Por @karuta1612
Fotografia cosplayowa to temat bez dna. Na prelekcji poruszone zostaną tematy okiem fotografa oraz doradzę jak przygotować się do sesji i jak wybrać fotografa. Poruszę też kilka ciekawych a zarazem trudnych tematów związanych z sesjami zdjęciowymi i sytuacjami po nich a także odpowiem 

na wasze wszelkie pytania.

Konkurs: Genshinowe kalambury
15.00-16.00

Xell
Chcesz sprawdzić się w przezabawnej grze zespołowej z hasłami nawiązującymi do Twoich ulubionych bohaterów? Zbierz ekipę - albo dołącz do istniejącej - i zmierz się w Genshinowych kalamburach z innymi grupami!

Rysowanie dynamicznych póz
16.00-17.00

Megan Uosiu
Krótki panel o podstawach rysowania dynamicznych póz z mini prezentacją. 

Jak zacząć? Co zrobić, żeby poza była jeszcze bardziej dynamiczna? Na co zwracać szczególną uwagę, a czego unikać? Powiemy sobie troszeczkę o perspektywie, anatomii, kompozycji, "flow" oraz o rysowaniu ubrań i włosów. Nie wyczerpiemy zapewne obszernego tematu, jakim jest dynamika w rysunku, ale mam nadzieję, że panel pozwoli Wam następnym razem odrobinę szybciej postawić tę pierwszą kreskę nowego dynamicznego szkicu.

Zaprojektuj własną Genshinową postać!
17.00-19.00

Chie i Cookie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądałaby Twoja własna postać w uniwersum Genshina? Być może nawet już ją sobie zaprojektowałeś? Na tym panelu dodamy jednak pewien twist - wizję i region pochodzenia postaci będziesz musiał wylosować! W ramach inspiracji w trakcie panelu będziemy również rozmawiać o charakterystycznych cechach postaci pochodzących z poszczególnych, dostępnych graczowi regionów Teyvat.

Całodniowo

wolne rysowanie, art-trade, wspólny plakat

LIYUE- sala filmowa

Ładne widoczki i jeszcze ładniejsza 
11.00-12.00

Wspólne podziwianie oficjalnych filmików z serii EP

Pokaz AMV z Genshina
12.00-13.00

Zbiór najlepszych AMV/GMV z gry Genshin Impact, lub łączonych z innymi fandomami. Każdy filmik będzie posiadał źródło, by ułatwić późniejsze odnalezienie danej AMV.

Najlepsze fanowskie animacje
13.00-14.00

Przegląd (subiektywnie wybranych)  najfajniejszych fanowskich animacji  z Genshina, tych 2D jak również i 3D.

Pokaz twórczości
14.00-15.00

Studio Teydub
Pokaz filmików tworzonych przez Studio Teydub

Pokaz GENSHIN CONCERT 2021 "Melodies of an Endless Journey"
15.00-17.00

Wspólne oglądanie nagrania z oficjalnego koncertu rocznicowego oraz koncertu z okazji Chińskiego Nowego Roku

Cutscenki z dawnych eventów
17.00-19.00

Wspólne oglądanie cutscenek i historii z minionych eventów w różnych wersjach językowych (angielskie napisy)

GOLDEN APPLE ARCHIPELAGO - games room

Warsztaty DDR i SOUND VOLTEX
11.00-12.00

Axor

Dla początkujących

KONKURS DDR
13.00-14.00

Axor

Całodniowo

Wolne granie