Wielkie Wishowanie

"Czym dla Was są fajerwerki? Dla wielu ją pięknym dodatkiem do chwili którą chcą zapamiętać, dla innych - zachwycającym malunkiem światła na rozgwieżdżonym niebie, dla jeszcze innych - obietnicą spełnienia marzeń... Dla mnie natomiast jest to sposób życia! Ale nie chce tu mówić o mnie! Bardzo lubię swoje życie, obfituje w radość i dobre wspomniania. Ale są tacy, któży nie mają tak dobrze, którzy walczą o siebie każdego dnia. Nie mogę wiele dla nich zrobić... ale wierzę, że światło moich fajerwerków będzie dla nich gwiazdką nadziei. A jeśli wszyscy razem zbierzemy się, to na pewno uda nam się zmienić świat na lepsze!" - YoimiyaNa czym polega akcja? 

Pomóc można na dwa sposoby:

Sposób 1: Wybierz jedną ze wspieranych przez nas organizacji i wesprzyj ich działanie za pomocą darowizny najpóźniej w dniu imprezy. Podejdź do akredytacji z potwierdzeniem Twojego wsparcia i odbierz od nas Wisha, na którym wpisz (czytelnie!) swój nick.

Sposób 2: Możesz przynieść stworzone przez Ciebie prace, zdobyte skarby i inne rzeczy powiązane z Genshinem i podarować je na cele akcji. (Prosimy jednak o dostarczenie nam rzeczy do godziny 12 w dniu imprezy! Zachęcamy również do wysyłania nam zdjęć przekazywanych rzeczy przed Meetem!)

Minimalna kwota darowizny powinna wynosić 10 zł.

Następnie rozlosujemy niewielkie prezenty i pamiątki ( w tym również podarowane przez innych Podróżników rzeczy) w ramach podziękowania za wsparcie wskazanych przez nas organizacji!

Jak widzicie - każdy z nas może zostać bohaterem!

Zapraszamy do udziału w Akcji Charytatywnej "Wielkie Wishowanie"

Wspierane przez nas organizacje:

https://ktoz.krakow.pl/ 

https://pmm.org.pl/en/donate 

https://znakirownosci.org.pl/ 

https://www.transfuzja.org/ 

http://www.doctorsafrica.org/