Wielkie Wishowanie

"Podróżnik"... Dla wielu mieszkańców Teyvatu ten przydomek jest już równoznaczny ze słowem "Bohater". Nic dziwnego, skoro nie raz ratowaliście narody, ich mieszkańców i odpowiadaliście na każde wezwanie o pomoc... No dobra, może i część z was kilka razy udało, że nie widzi Pallada, który kolejny raz wpakował się w kłopoty, ale ekhem!.. przemilczymy ten fakt...

Na naszym świecie jest tak samo.... Bohaterem jest każdy, kto dba i troszczy się o innych, więc wierzymy, że wielu z Was jest gotowych by nieść pomoc, tam gdzie jest ona potrzebna!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w Akcji Charytatywnej! W zamian za wasze dobre serce na koniec imprezy zorganizujemy Wielkie Wishowanie, podczas którego odwdzięczymy się Wam, przygotowując niewielkie podarki dla wszystkich którzy wesprą dowolną, wskazaną przez nas organizację.

Jak można pomóc?

Na dwa sposoby!

Sposób 1: Wpłaćcie na dowolną wskazaną przez nas organizację najwcześniej tydzień przed imprezą. W dowolnym momencie imprezy podejdźcie do akredytacji z dowodem wpłaty, otrzymacie wtedy 'Wisha', dzięki któremu pod koniec imprezy będziecie mogli wylosować niewielki podarek - w ramach podziękowania za Waszą pomoc.

Sposób 2: Przynieście rysunki, rękodzieło czy dowolny, związany z tematyką Genshina przedmiot, który zostanie przekazany na Wielkie Wishowanie i który inni uczestnicy otrzymają w ramach podziękowania za ich wkład finansowy na rzecz akcji charytatywnej.


Jak widzicie - każdy z nas może zostać bohaterem!

Zachęcamy do wsparcia:

https://ktoz.krakow.pl/

https://pmm.org.pl/en/donate

https://znakirownosci.org.pl/

https://www.transfuzja.org/

http://www.doctorsafrica.org/