Atrakcje

Atrakcje całodniowe

Project Genshin

Na meecie możecie odwiedzić stoisko Project Genshin z wyjątkowymi artami, zrobić sobie zdjęcie na ściance fotograficznej i z ulubionym standem Itto - Miss Hiną, zdobyć pamiątkę po wykonaniu daily questów oraz dowiedzieć się więcej o ich inicjatywie!

Gwiazda Windblume (Konkurs)

Podczas wydarzenia wybierzemy Gwiazdę Windblume! Jak tradycja festiwalu głosi, wśród uczestników zostanie wybrana osoba, która podaruje Windblume Anemo Archonowi. 

Każdy z uczestników dostanie przy wejściu na imprezę kwiatek - guziczek. Będzie można podarować go innej osobie - według waszych własnych kryteriów. Czy docenicie czyjeś piękne przebranie, czy miłą i pomocną postawę w stosunku do innych uczestniczących, wybór należy do Was! Guziczki będzie można również otrzymać w konkursach i przy kilku innych okazjach.

Dwie osoby z największą ilością guziczków zostaną wyróżnione i nagrodzone na zakończeniu imprezy.

Chest Hunt (Konkurs)

Podczas Windblume będzie trwać gra "Polowanie na Skrzynki". Na terenie imprezy ukryte zostaną skrzynie. Uczestnicy będą mogli znajdować je lub otrzymywać je za wykonywanie zadań i rozwiązywanie zagadek. Pełny zestaw zasad oraz mapa terenu gry będzie zaprezentowana na terenie imprezy. Najlepsi z poszukiwaczy zostaną nagrodzeni!

Wystawa OC

Na Windblume odbędzie się wystawa prac prezentujących własne, fanowskie postaci z Teyvatu! Pochwalmy się i przedstawmy naszych własnych bohaterów! Prace zostaną wywieszone i będą dostępne do oglądania przez cały czas trwania meeta.

MONDSTADT - sala główna

Cenzura i tłumaczenia w Genshinie
11:00 - 12:00

Anju
Tłumaczenia z chinskiego bywają kłopotliwe, by nie powiedzieć że wyjątkowo trudne. Czy Kaeya i Diluc są braćmi czy przyjaciółmi z dziecińswa, a moze czym zupełnie innym? Co oznacza imię malutkiej zombie i na czym polega dziwnaczna chinska cenzura którą nie zawsze świoadomie obserwujemy w grze?

Warsztaty Dubbingowe
12:00 - 14:00

Studio Teydub
Chciałeś kiedyś użyczyć swojego głosu postaci z Genshina, ale nie wiedziałeś jak zacząć? Idealnie! Przyjdź na warsztaty i przekonaj się, jak niewiele trzeba by wyruszyć w nową przygodę i poznać Teyvat od zupełnie innej strony. Zaprezentujemy Ci jak przygotować się do nagrywania od strony technicznej, na co zwrócić uwagę i czego się wystrzegać. Oczywiście nie zabraknie też rozgrzewki głosowej i całej masy ćwiczeń! Gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane chwile na treningu!

Ninja Impact
14:00 - 15:00

Invel
Zabawa wzorowana na ćwiczeniu teatralnym, w trakcie której pomiędzy stojącymi w okręgu uczestnikami krąży przekazywany na różne sposoby sygnał. Zadaniem każdego z uczestników jest odpowiednie zinterpretowanie sygnału i przekazanie go dalej, w możliwie jak najkrótszym czasie. Gra, poza ćwiczeniem refleksu i szybkiego podejmowania decyzji, świetnie nadaje się też do integracji w grupie.

UWAGA: W przypadku ładnej pogody atrakcja odbędzie się na zewnątrz.

(Nie)Zapomniane Eventy - czy coś mnie ominęło?
15:00 - 16:30

TheSilverCheese
Zacząłeś grać w Genshina i masz wrażenie, że ominęło Cię parę ciekawych rzeczy? Znajomi moją dziwną broń, której nie da się nijak zdobyć? Reptilianie, Wakacje na wyspie, Sus-Albedo? Skąd to się wzięło? Zapraszam wszystkich podróżników, którzy chcieliby usłyszeć po raz kolejny opowieści, albo i po raz pierwszy, o już zamkniętych Eventach w grze.

Konkurs Bardów
17:00 - 18:00

Wielkie wishowanie
18:00-19:00

Oficjalne zakończenie meeta, rozdanie nagród, wspólne zdjecie
19.00-20.00

SUMERU - sala panelowa

Jak dobrze znasz świat Teyvat? (Konkurs)
11:00 - 13:00

Hanako
Konkurs drużynowy (2-4 osobowe drużyny): quiz o Genshinie. Od lore, przez ciekawostki, po mechaniki gry.

Skąd się biorą te cyferki? – czyli matma dla genshiniarzy
13:00 - 14:00

Sam
Nie taka matma straszna, jak ją równania malują! Ta prelekcja wyjaśni, jak dokładnie w genshinie obliczane są statystyki i wielkość obrażeń zadawanych przez postać. Dowiecie się, o co chodzi z elemental mastery, jaka jest różnica między „ATK +3,8%” a „ATK +14” na artefakcie i co to znaczy dla waszej postaci, a także jak działają crity.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego goblet na elemental dmg jest lepszy od tego na atak, to ta prelekcja jest dla was! 

I nie martwcie się, jeśli nie jesteście asami z matmy – wystarczy wiedzieć, jak działa dodawanie i mnożenie!

Po co te supporty? Drużyna, która wychodzi dobrze nie tylko na zdjęciach
14:00 - 15:00

Sam
Jak dobrać postaci w drużynie tak, żeby ze sobą współgrały? I jak je wtedy zbudować? Podczas tej prelekcji przedstawione zostaną podstawowe zasady team-buildingu i role spełniane przez różne postaci. Dowiecie się więcej o takich rzeczach jak kit postaci czy rotacja, a także na jakie sety artefaktów czy bronie warto zwrócić uwagę. 

A jeśli słuchacze wyrażą zainteresowanie, przyjrzymy się też jak może wyglądać przykładowy crit setup, który pozwoli zrobić miliony demydżu ;)

Język i kultura chińska w Genshinie
15:00 - 16:00

Tina
Zastanawiacie się ile wspólnego mają prawdziwe Chiny z Liyue? A może macie problem z wymawianiem imion tamtejszych postaci? Ten panel już śpieszy wam z pomocą! Zapraszam wszystkich zainteresowanych Chinami, a także każdego, kto chciałby poszerzyć swoje horyzonty.

Windtrace / Genius Invokation TCG
16:00 - 18:00

LIYUE - sala filmowa

Windblume
11:00 - 1200

Pokaz AMV z Genshina
12:00 - 13:00

Pokaz twórczości (Studio Teydub)
13:00 - 14:00

Muzyczny Chill
14:00 - 15:00

Hoyofair
15:00 - 18:00

INAZUMA - Art Room

Art trade
11:00 - 12:00

Chie
Wymiana rysunkowa między osobami uczestniczącymi.

Wspólne pisanie listów
12:00 - 13:00

Luna
Wyraźcie to co czujecie i przenieście swoje myśli na papier! Chcecie powiedzieć coś miłego swojej ulubionej postaci? Swojemu przyjacielowi z którym przyszliście na wydarzenie? A może anonimowo powiedzieć coś cosplayerowi? Wyrazić swoje uczucia w formie wiersza? Napisać o ulubionym kwiatku? Listy będziemy zbierać do skrzynki i wybrane odczytamy podczas "Konkursu bardów"!

Ćwicz pamięć z Albedo
13:00 - 15:00

Eneenra
Lubisz rysować? Kochasz postacie? Ale nie lubisz szczególnego wysiłku fizycznego i psychicznego? To idealna atrakcja dla ciebie!

Bliskie spotkania trzeciego stopnia (Konkurs)
15:00 - 16:00

Nessie
Jeśli twoje ulubione postacie nigdy oficjalnie nie spotkały sie w fabule a masz dziesiątki pomysłów na to jak to spotkanie mogłoby przebiec, to jest to konkurs dla ciebie! Haczyk polega na tym, że... zarówno postacie jak i sytuację w której się znalazły losujesz i musisz przedstawić na kartce papieru. Klee i Benett zwiedzający warsztat fajerwerków rodziny Naganohara? Beidou i Kaeya konkurujący w zawodach szydełkowania ekstremalnego? Tylko los pokaże co przypadnie ci w udziale!

Uszyj swojego slima - czyli podstawy z tworzenia pluszaków
16:00 - 18:00

adamar44

Uszyj swojego mini slima i dowiedz się jak tworzyć wykroje żeby móc uszyć cokolwiek ci przyjdzie do głowy. Najpierw część praktyczna - szycie swojego slima żeby ogarnąć podstawy, następnie będzie wykład na temat tworzenia wykrojów.

GOLDEN APPLE ARCHIPELAGO - games room

Wolne granie
11:00 - 13:00

Konkurs UltraStar
13:00 - 14:00

Axor

Wolne granie
14:00 - 18:00