Atrakcje

Atrakcje stałe (całodniowe)

Ambasador Chioriya Boutique (Konkurs guzikowy)

Podczas wydarzenia wybierzemy Ambasadora_ke Chioriya Boutique

Każdy z uczestników dostanie przy wejściu na imprezę kwiatek Sakury - guziczek. Będzie można podarować go innej osobie w cosplayu - według waszych własnych kryteriów. Czy docenicie czyjeś piękne przebranie, czy wczucie sie w postać?

Dwie osoby z największą ilością guziczków zostaną wyróżnione i nagrodzone na zakończeniu imprezy.

Chest Hunt - Polowanie na Skrzynki (Konkurs)

Podczas wydarzenia będzie trwać gra "Polowanie na Skrzynki". Na terenie imprezy ukryte zostaną skrzynie. Uczestnicy będą mogli znajdować je lub otrzymywać je za wykonywanie zadań i rozwiązywanie zagadek. Pełny zestaw zasad oraz mapa terenu gry będzie zaprezentowana na terenie imprezy. Najlepsi z poszukiwaczy zostaną nagrodzeni! 

Skrzynki oddawajecie do sali 111 Adventurer's Guild.

Wystawa Twórczości Fanowskiej

Inazumowa wystawa prezentująca ilustracje, projekty postaci i zdjecia cosplayowe! 

Wystawa znajduje się na 2 piętrze.

Wróżby Yae Guuji

Najwyższa kapłanka Świątyni Narukami odzwiedzi nas by przepowiedzieć Ci przyszłość!

Wróżby odbywają się w sali 111 Adventurer's Guild. Wróżenie będzie się odbywać w dwóch turacj: 13:00 do 14:00 i 16:00 do 17:00.

Daily Questy

Poszukiwaczu Przygód! Gilida jak zwykle ma pełne ręce roboty i potrzebuje wsparcia! Katheryne ma dla Ciebie zadanie, czy odpowiesz na wezwanie?

Daily Questy można wykonać w sali 111 Adventurer's Guild.

Genshin Chai House

Genshin Chai House otwiera się! W tym roku będziecie mieli możliwość napić się wielu rodzajów herbaty parzonej na miejscu, jak i posłuchać nieco ciekawostek i historii tego szlachetnego napoju oraz nauczyć się samodzielnie pracować z herbatą liściastą.

Od 11 do 13 będą trwać Warsztaty Czajmańskie prowadzone przez Feniksa!
Czy rooibos jest herbatą? W jaki sposób korzystać z gaiwana? Czy znasz słowo „oolong”? W jaki sposób poprawnie parzyć herbaty? Na tych dwugodzinnych warsztatach z parzenia herbaty poznacie co nieco teorii stojącej za herbatą, historię tego naparu oraz listę wszystkiego, czego potrzebujecie, by zacząć parzyć sobie oraz innym smaczną i dobrą herbatę.

Herbaciarnie znajdziecie w sali 017 Chenyu Vale.

Genshin Cafe

Zanurz się w czarującym świecie Genshin Cafe – kawiarenki, gdzie postacie w urokliwych strojach maido stają się żywe. Stworzone przez fanów dla fanów – Genshin Cafe to kawiarenka konwentowa, gdzie marzenia stają się rzeczywistością. Przyjdź do nas i poczuj, jak słodki smak genshinowej kawiarenki unosi się wokół ciebie!

Genshin Cafe znajdziecie w sali 017 Chenyu Vale.

Karaoke

Czeka na ciebie ogrom piosenek z całego świata i mikrofony! Wiesz, co należy z tym zrobić ;)

Karaoke znajduje się w sali 209 Chasm.

Meet&Greet

Spotkaj cosplayerów i artystów! Możesz ich poznać, porozmawiać lub kupić ich twórczość!

Meet & Greet znajduje się w sali 111 Adventurer's Guild.

9:00 - 11:00 MIRASHI - https://www.instagram.com/stories/mirashi_cosplay/
11:00 - 12:00 Wuwuzelka - https://www.instagram.com/wuwuzelka0/
13:00 - 14:00 Asayu i Alioth - https://www.instagram.com/asayu._/ , https://www.instagram.com/alioth.cos/  
14:00 - 16:00 Shili (Srympakt) - https://twitter.com/srympakt
16:00 - 19:00 SHIZ - https://simplyshiz.carrd.co/ 

CELESTIA- Sala Główna

Gotuj z Xiangling
11:00 - 12:00

Nessie
Przyszykuj fartuszek, rozgrzej patelnie i wraz ze swoją drużyną przyrządź genshinowe potrawy! Spokojnie, żaden prawdziwy kurczak nie ucierpi!

Jak pomóc osobie poturbowanej przez Hilichurle? - Historie o pierwszej pomocy
12:00 - 13:00

Eryk
Praca ratownika medycznego od podszewki. Ciekawe historie, które zdażyły się naprawdę oraz garść informacji o pierwszej pomocy, które przydadzą się każdemu!

Uniwersum Genshina - czym jest Honkaiverse
13:00 - 14:00

Netzi
"Teyvat, Celestial Nails, Descenders - czy jesteśmy w stanie zrozumieć czym to wszystko jest używając wiedzy z pozostałych gier MiHoYo? Tutaj dowiesz się w jaki sposób działa wspólne uniwersum Honkaiverse i jego podstawowe zasady. Uwaga, pojawią się spoilery do Guns Girl Z, Honkai Impact 3rd i Honkai: Star Rail."

Cosplay z Genshina od podszewki
14:00 - 15:00

Asayu, Alioth
Myślałeś kiedyś o własnoręcznym zrobieniu cosplayu z Genshina, ale totalnie nie wiedziałeś jak się do tego zabrać? Jeśli tak, to prelekcja dla ciebie! Opowiemy nieco o procesie tworzenia cosplayu od zera, o wykorzystywanych przez nas technikach oraz elementach charakterystycznych dla gry. Bez względu na to czy posiadasz doświadczenie w robieniu strojów, czy nie, serdecznie zapraszamy!

Pokaz Cosplay
15:00 - 16:00

Wyjdź i zaprezentuj swój cosplay na scenie w formie cat-walku! Na pokaz nie trzeba sie zapisywać, można w każdej chwili dołączyć do atrakcji!

Przerwa Techniczna
16:00 - 17:00

Iridescence Tour - Mini Koncert
17:00-18:00

Muzyczne występy podczas których bedziecie mogli usłyszeć utwory z Genshina! Występują: Maciej Trifonidis, Leszek Hefi Wiśniowski, Gabi, mayamori, Ping's Legacy.

Wielkie Wishowanie
Oficjalne zakończenie meeta
Rozdanie nagród
Wspólne zdjęcie
18:00-19:00

LIYUE - Sala Panelowa

Jak nauczyć się japońskiego nie ucząc się japońskiego?
11:00 - 12:00

Miro
,,Jak nauczyć się japońskiego nie ucząc się japońskiego?" - ...Tak jak wy jako dzieci ,,nauczyliście się" polskiego! Zapraszam na demonstrację i wyjaśnienie Metody Naturalnej nauki języka obcego, na przykładzie japońskiego! Usiądźcie wygodnie i posłuchajcie. To działa!

7 prostych kroków, aby Twoja szkoła była małym Genshin Meetem!
12:00 - 13:00

Elemental
Fajnie jest jeździć na konwenty jak Genshin Meet, ale co powiedzielibyście na odtworzenie tej cudownej atmosfery u was w liceum? Nie musicie organizować własnego konu - pokażę wam jak znajdywać sobie weeb znajomych w szkole a potem na bazie kółka zgromadzić sobie ludzi, którzy być może będą w stanie zrobić mały festiwal, czy też inne eventy na skalę szkolną! Jeśli chcielibyście stworzyć coś co pozostawi pewne dziedzictwo w miejscu waszej nauki na dłużej, to jest to prelekcja dla was!

Ogrody Japońskie
13:00 - 14:00

Pingwinowa
Panel o tym jak skonstruowane są japońskie ogrody oraz, wedle jakich zasad się je urządza, jakie rośliny można w nich sadzić, oraz sprawdzimy ogrody japońskie w Genshinie!

Akcja, tło, emocje! Czyli o muzyce w grach słów kilka, porównanie muzyki w Genshin Impact oraz innych grach wideo - dyskusja
14:00 - 16:00

Altius Volantis
Muzyka w grze jest bardzo ważną, integralną częścią naszego doświadczenia, którego często nie zauważamy! Jako spoiwo między warstwą historii a graficzną, staje się nieraz nie tylko elementem tła czy akcji, ale też nośnikiem emocji (stąd nieraz wielokrotnie wracamy do utworów z gier). Jako hobbystyczny producent i kompozytor przedstawię jak według mnie działa na nas muzyka w grach wideo na przykładzie Genshina i kilku innych gier, takich jak serie Pokemon, Ori i Splatoon, czy też bardzo nastawiony na muzykę Hi-Fi Rush oraz Goodbye Volcano High. Wspólnie zastanowimy się czym jest dla nas muzyczna warstwa gier, posłuchamy przykładów, a ja postaram się jak wygląda to dla mnie od kuchni!

Tajemnice ludzkości: jak napisać fanfika?
16:00 - 17:00

Minke
Od zarania dziejów ludzkość zadawała sobie jedno pytanie: jak pisać dobre fanfiki? Jest to zagadka, której być może nigdy nie rozwiążemy... Ale możemy próbować. Byle potem podzielić się wiedzą, którą tą drogą zdobyliśmy. Jeśli masz ochotę wejść w cudowny świat pisania, tylko jakoś trudno Ci zacząć (albo już piszesz i chcesz wymienić się wiedzą) – zapraszam na panel Tajemnice ludzkości: jak napisać fanfika?
Tu dowiesz się, jak się za to zabrać i jakich błędów unikać, co zrobić z hejtem i czemu z krindżem warto się zaprzyjaźnić.
Do zobaczenia!

MONDSTADT - Sala Panelowa

Język i kultura chińska w Genshinie - edycja Latern Rite 2024
11:00 - 13:00

Tina
Zastanawiacie się ile wspólnego mają prawdziwe Chiny z Liyue? A może macie problem z wymawianiem imion tamtejszych postaci? Ten panel już śpieszy wam z pomocą! Zapraszam wszystkich genshiniarzy zainteresowanych Chinami, a także każdego, kto chciałby poszerzyć swoje horyzonty. Tym razem przyjrzymy się najnowszym eventom i postaciom w Liyue!

Pod (dyskretną) tęczową banderą, czyli queer coding w Genshin Impact
13:00 - 15:00

Duo
Zastanawiałxś się czasem, czemu fandom kolektywnie oszalał przy okazji sukienki Ningguang? A może próbujesz zrozumieć, o co chodzi z zaprzysiężonym rodzeństwem? Może wydaje Ci się, że rozcięte rękawy Kazuhy to tylko taki design, a Zhongli po prostu bardzo chce nauczyć Tartaglię posługiwania się pałeczkami? Jeśli zaciekawił Cię któryś z tych tematów – wpadnij koniecznie na pogawędkę o queer coding w Genshinie i jak zgrabnie ukrywać tęczową flagę przed wzrokiem cenzorów.

Everything changed when the Fire Nation... attacked? - to o lore Natlan chodzi
15:00 - 17:00

The Silver Cheese
Zastanawiałeś się może, że o nadciągającym Natlan wiemy ... dosyć niewiele? A powiem Ci, że tak właśnie nie jest! Okruszków i informacji mamy dość, aby co nieco o tym miejscu powiedzieć, poopowiadać i wysnuć mega dużo hipotez. Przyjdź i podyskutujmy razem, aby nieco lepiej się przygotować na nadchodzący region w tym roku ◝(ᵔᵕᵔ)◜!

SUMERU - Sala Panelowa

Genshin Music Quiz
11:00 - 13:00
Wilchq
Zawodnicy mają za zadanie odgadnąć postać, której fragment demo zostanie puszczony. Każdy fragment będzie miał 10 sekund i będzie puszczany dwukrotnie. W przypadku dużej liczby chętnych gracze zostaną podzieleni na drużyny.

Zły Smok czy Zbawca Świata? - Historia Narzissenkreuz
13:00 - 15:00

Ailish
Opowiem Ci historię o grupce dzieci, które zmieniły oblicze Fontaine. Kim byli? Co wydarzyło się w ich życiu i jak skończyli? Zapraszam na skrót historii dziejącej się przed questami z serii Narzissenkreuz!

Neuroróżnorodność w świecie Genshina, czyli kto ma autyzm (i dlaczego Alhaitham)
15:00 - 17:00

Rory
Neuroróżnorodność to temat poruszany coraz częściej, zarówno w dyskursie publicznym, jak i fikcji. Wielokrotnie jednak media z postaciami wyraźnie pisanymi z myślą o zaburzeniu czy chorobie nie nazywają ich wprost. Czy wobec tego w Genshinie możemy mówić o jakichkolwiek bohaterach w kontekście neuroróżnorodności? Niezależnie od tego czy temat jest ci bliski, czy pierwszy raz słyszysz o tym zagadnieniu, zapraszam do rozmowy.

INAZUMA - Artroom

Genshin Art Challenge: Losuj i Rysuj!
11:00 - 12:00

Chie
Wyobraź sobie co by było gdyby... Zhongli upił się osmantusowym winem z Yae Miko, albo Klee zagubiła się w ośnieżonym Dragonspine, mając do towarzystwa tylko Kaveha? Gdyby Lantern Rite podziwiali, idąc słodko za rączki, Venti i Neuvillette? Brzmi dość absurdalnie, ale na takie właśnie scenariusze możesz trafić na tym konkursie! Przyjdź, wylosuj dwie postaci i jedną sytuację, i połącz całość na jednym rysunku... kto wie, jakie wybuchowe mieszanki Cię czekają!

Warsztaty z rysowania krótkich komiksów
12:00 - 14:00

shili(srympakt)
Warsztaty z krótkich form komiksowych! W pierwszej części dowiesz się skąd czerpać inspiracje i poznasz ABC tworzenia rysunkowej historii, a w drugiej stworzysz własny Genshinowy komiks. W razie czego osoba prowadząca będzie czuwać i odpowiadać na wszelkie pytania związane z rysowaniem oraz opiniami na temat postaci z Genshin Impact.

Mangaka: Szybka i Wściekła Gra Rysowania Komiksów - edycja Genshin Impact
14:00 - 16:00

Megan Uosiu
Na warsztatach zagramy w grę planszową Mangaka (https://www.mangakagame.com/mangaka/) z użyciem postaci i promptów z Genshina. Gra polega na rysowaniu krótkich, śmiesznych komiksików. Nie wymagana jest umiejętność rysowania, o ile jesteście w stanie postawić chociaż krzywą kreskę i coś napisać. Potrzebne natomiast będą: coś do pisania (ołówek, mazak), dużo inwencji twórczej i dobry humor. Zapraszamy!

Ćwicz pamięć z Rukkhadevattą
16:00 - 17:00

Eneenra
Chcesz poćwiczyć swoją pamięć co do postaci z naszej ulubionej gry? A może masz pamięć fotograficzną i nie obce ci żadne detale? Sprawdźmy na ile charakterystyczne są dane postacie z rysowania z pamięci!

ENKANOMIYA - Warsztatowa

Pomaluj lisią maskę!
11:00 - 12:00

Luna
Nieodłączną częścią Inazumskich festiwali są barwne maski youkai! Przygotuj maskę, która będzie towarzyszyć Ci przez całe wydarzenie!

Japońska Technika malowania tuszem - Sumi-E
12:00 - 13:00

Ailish
Tusz, pędzle i papier ryżowy. Nauczymy się podstawowych technik malarskich a potem wspólnie namalujemy japoński pejzaż. Jest to prostsze niż myślisz! Materiały przygotowane przez Szkołę Języka Japońskiego Sunstar: https://www.sunstarjapan.com/ 

Narysuj własną Aranarę
13:00 - 15:00

mirashi_cosplay
Warsztaty pod tytułem "Narysuj własną aranarę" to warsztaty o luźnej tematyce, gdzie możesz stworzyć jaką tylko chcesz Aranare z zrobionych już szablonów. Czy to będzie aranara wzorowana na postaci z Genshina, czy wzorowana na innych postaciach lub inspiracjach, to już twój wybór! Ponieś się swej wodzy fantazji! Top 3 aranary zostaną wyróżnione, a twórcy rysunków dostaną upominki ^^

Wolne Rysowanie
15:00 - 17:00

FONTAINE - Sala Filmowa

HoYoFair2024 Spring Genshin Impact Fan Art Special Program "Teyvat Film Festival"
11:00 - 13:00

HoYoFair 2024 New Year Genshin Impact & Honkai: Star Rail Fan Art Special Program
13:00 - 15:00

Genshin Impact AMV
15:00 - 17:00