ZIN Twórczości Fanowskiej

Zbiór komiksów i opowiadań był dostępny w limitowanej ilości na naszym wydarzeniu. Możesz przeczytać go w wersji cyfrowej tutaj:

https://www.genshin-meet.com/archiwum/when-sakura-blooms-2024/zin

Drodzy Podróżnicy!

Już jesteśmy po Genshin Meet: When Sakura Blooms i możemy z pełną świadomością napisać że nasze spotkanie to był wieki sukces! Chcielibyśmy Wam wszystkim i każdemu z osobna ogromnie podziękować za dobrą zabawę i wspólne tworzenie meeta!

Mamy nadzieję, że miło spędziliście ten czas i dobrze bawiliście się na przygotowanych atrakcjach!


Chcemy mocno podziękować naszym helperom, którzy wspierali nas przez przez całe trwanie meeta, jak i wspólnie z nami przygotowali go i posprzątali po wydarzeniu. Jesteście niezastąpieni!

Dziękujemy twórcom atrakcji, za to, że podzieliliście się z nami swoją pasją i poświęciliście ogrom czasu by przygotować niezwykle ciekawe i angażujące atrakcje! Dzięki Wam każdy mógł znaleźć coś dla siebie na imprezie.

Dziękujemy wystawcom, że przybyliście z pięknym Genshinowym merchem, dzięki którym każdy wrócił do domu wyposażony w cudne gadżety i pamiątki!

No i oczywiście - dziękujemy Wam, uczestnikom, że przybyliście się wspólnie bawić i spędzić czas na wydarzeniu! Mamy nadzieję, że mimo kilku potknięć organizacyjnych nie zawiedliśmy Waszych oczekiwań i każdy z Was będzie w przyszłości miło wspominać "When Sakura Blooms"!


Kilka słów osobistych od organizatorów:

Pingwinowa: tegoroczny genshinmeet zwieńczony został sporą ilością wzruszeń. Słuchanie utworów z gry irl zawsze porusza moje serduszko. Tworzymy meety nie spodziewając się nic w zamian jednak nie wiedziałam, że tak bardzo potrzebuję by ktoś powiedział mi że "dobra robota". Dziękuję, mam nową siłę by tworzyć dla was więcej wydarzeń ❤️

Lifyen: Szczególnie dziękuję wszystkim osobom biorącym udział w wielkim wishowaniu - cieszę się że program do wishowania zadziałał i przyniósł Wam tak wiele radości 💜

Ailish: Chce podziękować wszystkim, którzy odwiedzili moje panele, cieszy mnie bardzo, że tak wiele osób chciało posłuchać mojego paplania o Narzissenkreuz ;w;! Chce również ogromnie pogratulować tym, którym udało się rozwiązać sekretną zagadkę i uratować Inazumę! 💙

Nie pozostaje nam nic innego niż tylko zaprosić Was na kolejne, Genshinowe wydarzenia! Oczekujcie wieści, zobaczymy się jeszcze! A tymczasem - Ad Astra Abyssosque!

ARCHIWUM

Genshin Meet: When Sakura Blooms


Ad Astra Abyssosque!

Witajcie podróżnicy przybywający z różnych zakątków Teyvatu!

Dzień staje się dłuższy, pierwsze zwierzęta budzą się z zimowego snu. 

Nim się obejrzymy - dookoła zakwitną i pierwsze kwiaty.

Wtedy właśnie spotkamy się, tam gdzie zakwitną kwiaty Sakury!

"Zapraszam Was, moi kochani, w nasze skromne progi~! Wyspy Inazumy wiosenną porą są niezwykle widowiskowe, a już w szczególności Wielka Świątynia Narukami! Jako główna kapłanka znam wiele fascynujących opowieści! Opowiem Wam o historii, o zamieszkujących te wyspy duchach, jak i o wielu inceresujących tradycjach... Oho? Coś czuje, że jesteście przy mnie nieco zestresowani, hehe~. Może więc lepiej będzie jak doświadczycie tego wszystkiego na własnej skórze...albo przeczytacie to w nowelkach Yae Publishing House~! "  - Yae Miko 

27 kwietnia 2024

Wydarzenia trwa od 9:00 do 19:00

20:00 - After Party w Rlyeh Cafe

Miejsce

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 18

ul. Senatorska 35, 30-106 Kraków

Miejsce znajduje się w pobliżu przystanku "Salwator".

Zgłoszenia

Dziękujemy za wszystkie Wasze zgloszenia i zaangażowanie!

Współpraca

Impreza jest dedykowana dla fanów gry Genshin Impact i jest oddolną inicjatywą w myśl "Od fanów dla fanów". Będzie to jednodniowe wydarzenie, na którym będziemy wspólnie cieszyć się grą i jej światem.


Przybądź, by wziąć udział w panelach, konkursach, warsztatach i innych atrakcjach. Będziesz mieć możliwość nabyć dzieła fandomowych artystów a przede wszystkim poznać innych podróżników z całego Teyvatu! :)


Zobaczcie jak bawiliśmy się na poprzednich imprezach!


Gorąco zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby współtworzyć wydarzenie do kontaktu:

genshin.meet.kontakt@gmail.com